Okna pcv, drzwi, bramy, rolety – Jaskrów

O firmie

polger okna

Kim jesteśmy ?

Firma Polger od 1996 roku zajmuje się produkcją i montażem okien z PCV i aluminium, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet, bram garażowych oraz parapetów.

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość oraz profesjonalizm w montażu okien oraz obsłudze naszych Klientów.

Oferujemy Państwu okna pcv wykonane na nowoczesnych profilach VEKA, ALUPLAST i SONAROL, o zróżnicowanych parametrach. Wszystkie produkty spełniają wymagania Klientów dotyczące wysokiej jakości termicznej, ochrony przed hałasem oraz spełniają wymogi bezpieczeństwa.

Możecie Państwo wybierać w bogatej palecie wzorów, kolorów i rozmiarów.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Jaskrowie koło Częstochowy, a główny obszar naszej działalności to Częstochowa, Śląsk (Katowice, Gliwice, Sosnowiec) oraz Małopolska i okolice Łodzi.

co nas wyróżnia ?

  • Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – staramy się sprostać projektom nietypowym ze względu na kolor, wymiar czy montaż.
  • Nasza obsługa jest kompleksowa, a w ofercie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do wykończenia domu
  • Pilnujemy terminów i jakości produktów i oferowanych usług.
  • Cały czas podnosimy jakość naszych usług, wprowadzamy nowe produkty i usługi do oferty.
  • Możesz na nas liczyć! Nie zostawimy Cię samemu sobie w sytuacji awaryjnej, ponieważ Twoje bezpieczeństwo i satysfakcję stawiamy na pierwszym miejscu.

Kompleksowa obsługa

Nie martw się o szczegóły! Doradzimy, zwymiarujemy, zaprojektujemy, zamontujemy, serwisujemy.

Indywidualne rozwiązania

Zależy Ci na personalizacji ze względu na kolorystykę, wymiary lub konstrukcję? Dołożymy wszelkich starań, żeby zrealizować Twoją wizję!

Gwarancja

Dbamy o to, by jakość naszych usług była zawsze na najwyższym poziomie. Produkty, które Ci proponujemy spełniają wymagane normy oraz objęte są gwarancją producenta.

Oferujemy okna, drzwi, bramy, rolety, parapety odpowiadające Twoim indywidualnym oczekiwaniom.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z pomiarem, montażem, serwisem i transportem.